Можно ли пить кофе на ночь?

Безсоння у одних і без наслідків у інших, очевидно, що напій зернової кави впливає на кожного по-різному ...
Запропонуйте випити каву KavArista після вечері, і ви відразу побачите, як гості діляться на дві категорії: одні відмовляються, тому що навіть маленька чашечка, випита, після 5 години вечора не дасть їм заснути, інші з задоволенням, так як ароматна зернова кава ніяким чином не впливає на якість їхнього сну.
В целом можно сказать, что натуральны кофе действительно может предотвратить сон, но это зависит от нескольких параметров: ежедневного потребления кофеина, времени последнего приема и индивидуальной чувствительности к кофеину, отчасти определяемой нашим генетическим наследием, но также и нашим образом жизни (обычное потребление кофеина, вес, лекарства, диета…) и качество нашего сна. И не важно, являетесь вы поклонником местного кофе Киев или предпочитаете варить свой собственный, но очевидно, что вы не можете представить свою жизнь без чашечки ароматного кофе. К сожалению, то что дает вам энергию в течение дня, на самом деле может вас утомить еще больше. Как? Если пить кофе днем мешает спать по ночам, вы проснетесь уставшим. Следствие: у вас может возникнуть соблазн потреблять еще больше кофеина, что помешает вам еще больше спать и наслаждаться спокойным сном, тогда можно говорить о порочном круге «кофеин – нарушенный сон, усталость».

Сколько длится эффект от кофе?

Ефект кофеїну довше, ніж ви думаєте. Протягом дня, Молекула аденозину, яку організм виробляє природним шляхом, накопичується, коли людина не спить. В кінцевому підсумку, сповільнюється діяльність нервової системи, виникає відчуття втоми в кінці дня, а кофеїн запобігає вироблення цієї хімічної речовини, яка не дає заснути, коли потрібно лягати спати. Ось чому чашка натуральну каву, яка випита в день, може зробити негативний вплив на сон. «Період напіврозпаду» кофеїну триває майже шість годин, якщо вжити 200 мг кофеїну о 4 годині дня, то в організмі залишиться близько 100 мг о 10 годині вечора.
Краще чашка кави або чаю Каваріста? Чай - традиційний, англійський напій може здатися легкою версією хорошою чашки кави, але насправді це не так. Так, деякі види чаю містять менше калорій, ніж кавові напої, що містять цукор, молоко та інші інгредієнти, але чорний чай (наприклад, чай Earl Grey та English Breakfast) і навіть зелений чай містять достатню кількість кофеїну, щоб вчасно не заснути. Деякі марки чаю на упаковці вказують кількість кофеїну, не соромтеся почитати.

Влияние кофеина

Не всі чутливі до кофеїну. Виникає питання - як це ваш друг може пити каву після обіду, а ви лише зробите кілька ковтків, і сон не настане. Негативний вплив кофеїну на сон, залежить від кількості випитої кави, часу вживання, а також індивідуальної чутливості. Як правило, потрібно уникати прийому ароматного напою за 6 годин до сну. Якщо виявилася така чутливість, то потрібно також відмовитися від кави без кофеїну, так як він містить від 2 до 15 мг кофеїну.
Повсякденне харчування також грає важливу роль. Іноді навіть не спадає на думку про те, що звичайна їжа, яка вживається кожен день, може містити кофеїн. Наприклад, шоколад, кавові йогурти, морозиво ... Звичайно ж в шоколаді не міститься така кількість кофеїну, що може вплинути на сон, але не можна сказати також про кавові йогурти та інших кавових ласощай, такі види продуктів можуть містити майже стільки ж кофеїну.
А як же енергетичні напої? Такі напої містять іноді в два або три рази більше кофеїну, ніж чашка кави або стакан газованої води. Дуже важливо вибирати правильний час для такого типу напоїв, щоб вчасно заснути.

Мы поможем подобрать Вам подобрать кофе на каждый день, позвоните нам и мы сможем Вам помочь)
Наші контакти 
Ассортимент кофе

15Грудень
2019
Категорія Про каву
ukUK